Igli Hasani nesër pret në takim ministrin e Jashtëm ukrainas

Shqipëria

Igli Hasani nesër pret në takim ministrin e Jashtëm ukrainas

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 21:48
Hasani, Kuleba

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani, nesër pret në një takim homologun e tij ukrainas, Dmytro Kuleba.

Takimi do të mbahet në mëngjes në ambientet e Ministrisë për Evropën dhe Punët e Jashtme.

Ata të dy në orën 8:25 do të dalin në një deklaratë të përbashkët për media.

Kujtojmë, se nesër Zelensky do të ketë takim edhe me Ramën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat