Gjendet i vdekur një 74-vjeçar në Fier

Shqipëria

Gjendet i vdekur një 74-vjeçar në Fier

Më: 12 mars 2024 Në ora: 11:38
Gjendet i vdekur një 74-vjeçar në Fier

Një 74 vjeçar është gjetur i vdekur në banesën.

Ai jetonte i vetëm në lagjen “Kastrioti” në Fier.

Nuk dihen ende rrethanat e plota të ngjarjes.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së të moshuarit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat