Ministria e Jashtme bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët që jetojnë në Izrael

Shqipëria

Ministria e Jashtme bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët që jetojnë në Izrael

Më: 14 prill 2024 Në ora: 00:49
Foto ilustrim

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se është në komunikim të pandërprerë me ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Izrael si edhe me të gjithë shtetasit shqiptarë, me qëndrim të përkohshëm apo të përhershëm në Izrael.

Në një deklaratë, MEPJ u bën thirrje bashkëkombasve të ndjekin e të zbatojnë udhëzimet e sigurisë, të bëra publike së fundmi nga autoritetet vendase.

“Për çdo nevojë të mundshme të kontaktojnë në telefon dhe WhatsApp me numrat e kontaktit të ambasadës së Republikës së Shqipërisë në Izrael:

📲 +972 54-904-2813 dhe 📲+972 54-480-6601″

Postimi i plotë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është në komunikim të pandërprerë me Ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Izrael si edhe me të gjithë shtetasit shqiptarë, me qëndrim të përkohshëm apo të përhershëm në Izrael.

U bëjmë thirrje të ndjekin e të zbatojnë udhëzimet e sigurisë, të bëra publike së fundmi nga autoritetet vendase.

Për çdo nevojë të mundshme të kontaktojnë në telefon dhe WhatsApp me numrat e kontaktit të Ambasadës së Republikës së Shqipërisë në Izrael:

+972 54-904-2813

dhe

+972 54-480-6601

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat