Tiranë/ Dhunë ndaj ish-të dashurës dhe ish-të fejuarës, ndalohet 37-vjeçari, në pranga një tjetër

Shqipëria

Tiranë/ Dhunë ndaj ish-të dashurës dhe ish-të fejuarës, ndalohet 37-vjeçari, në pranga një tjetër

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 12:07
Foto ilustrim

Policia e Tiranës ka ndaluar 37-vjeçarin, pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka ushtruar dhunë ndaj-ish të dashurës së tij.

Gjithashtu një tjetër rast dhunë është raportuar në Tiranë.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan shtetasin 28 vjeç, banues në Tiranë.

Dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj-ish të fejuarës së tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat