“Punojnë natën, po na ndajnë nga burrat"/ Qytetarja denoncon qendrën e masazheve

Sociale

“Punojnë natën, po na ndajnë nga burrat"/ Qytetarja denoncon qendrën e masazheve

Më: 6 shkurt 2022 Në ora: 21:46
Foto ilustrim

Jo pak herë qendrat e masazheve kanë rënë pre e denoncimeve të qytetarëve për shkak se krahas shërbimit për të cilin janë të specializuar, ofrojnë edhe shërbime "ekstra" siç është seksi dhe prostitucioni, i cili ky i fundit dënohet me ligj në Shqipëri.

Së fundmi një qytetare shprehet e shqetësuar se një qendër masazhesh në Tiranë i ka shkrujtur bashkëshortit të saj në një orë të papërshtatshme sipas saj.

Nga ana tjetër recepsionistja justifikohet me faktin se është thjesht punonjëse. 

"Pershendetje. A mund ta dërgoni një lajm të tillë se na ndan fare këto qendrat e masazheve që punojnë natën"- denoncon qytetarja. Më poshtë jepet edhe një pjesë e bisedës mes qytetares dhe recepsionistes.

Image
Mesazhet e shkëmbyera

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat