Arrestohen dy person nga Tetova për shitje të piroteknikës

Tetova

Arrestohen dy person nga Tetova për shitje të piroteknikës

Më: 20 dhjetor 2020 Në ora: 18:58
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga SPB Shkup, sot në ora 14:30 në Tetovë, policët e SPB Tetovë kanë privuar nga liria R.Sh (46) dhe B.A, që të dy nga Tetova, për shkak se janë kapur duke shitur piroteknikë.

Atyre u janë konfiskuar rreth 300 copa material piroteknik.

“Që të dy janë arrestuar në stacionon policor dhe pas dokumentinit të rastit kundër tyre do të ngritet procedurë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat