Tetovë, arrestohen 2 persona për posedim marihuane

Tetova

Tetovë, arrestohen 2 persona për posedim marihuane

Më: 13 mars 2022 Në ora: 11:47
Foto ilustrim

Dje (12 mars) në mbrëmje rreth orës 22:45, në rrugën “Karposh” në Tetovë, zyrtarë policorë të SPB-së Tetovë kanë privuar nga liria dy persona.

G.S. (40) nga Bërvenica e Tetovës dhe A.S. (28) nga Shkupi.

Ndaj të cilëve gjatë kontrollit të kryer tek L.S. është gjetur marihuanë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojnë parashtresat përkatëse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat