Arrestohet shpërndarësi i drogës në Tetovë

Tetova

Arrestohet shpërndarësi i drogës në Tetovë

Më: 27 prill 2022 Në ora: 12:43
Foto ilustrim

Arrestohet shpërndarësi i marihuanës në Tetovë, përcjell TV21. Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 19:10 në rrugën “Bllagoja Toska” në Tetovë policia ka arrestuar 51-vjeçarin G.G.

Për shkak se tek i njëjti janë gjetur 1kg marihuanë.

“Marihuana iu gjet në çantën e tij të shpinës dhe në një objekt aty pranë, e rregulluar në enë dhe çanta të ndryshme.

Gjithashtu janë gjetur qese me ziper”, shtojnë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat