Kontroll në Tetovë, arrestohet një person, gjendet marihuanë

Tetova

Kontroll në Tetovë, arrestohet një person, gjendet marihuanë

Më: 18 shkurt 2024 Në ora: 11:06
Foto ilustrim

Me datë 17.02.2024, në ora 20:50 në fshatin Sllatinë Tetovë, zyrtarë policorë nga Seksioni për trafikim pa leje me drogë dhe armë bashk me SPB Tetovë kanë ndalur I.I.(19) nga fshati Sllatinë.

“Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, i është gjetur dhe konfiskuar marihuana”, thuhet në njoftim.

Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat