Aksidentohet një katërçikletë në rrugën Tetovë – Kodra e Diellit, lëndohen dy persona

Tetova

Aksidentohet një katërçikletë në rrugën Tetovë – Kodra e Diellit, lëndohen dy persona

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 11:11
Foto ilustrim

SPB Tetovë njofton se dje (17.06.2024) në ora 17:00, në tek ata është raportuar se në rrugën rajonale Kodra e Diellit – Tetovë, në fshatin Gajre, një katërçikletë me targa të Tetovës i drejtuar nga M.R.(39) nga fshati Poroj i Tetovës ka dalë nga rruga.

“Në aksident lëndime të rënda kanë pësuar vozitësi dhe bashkëudhëtari E.N (32) nga fshati Poroj.

Të cilët janë konstatuar në Spitalin klinik të Tetovës”.

“Me autorizim të prokurorit publik, kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Tetovë”, thonë nga SPB Tetovë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat