Rama ka bërë “botox”? Kryeministri tregon “sekretin” pse nuk ka rrudha

Tirana

Rama ka bërë “botox”? Kryeministri tregon “sekretin” pse nuk ka rrudha

Më: 18 prill 2021 Në ora: 12:27
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama gjatë një bisedimi me të rinjtë në Tiranë nuk i ka kursyer batutat.

Ai është ndalur tek një lajm që u shpërnda në mediat online ku thuhej se Rama i është nënshtruar ndërhyrjes në fytyrë për të eliminuar rrudhat që njihet edhe si “botox”.

 Por sipas Ramës nuk bëhet fjalë për “botox” por për pagjumësi”

“Rri pa gjumë tre ditë dhe të fryhet fytyra si të bësh botox. Kush do gjumë do edhe botox. Kush nuk fle gjumë s’ka nevojë për botox” ka thënë Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat