Një person ka qëlluar me thikë disa të tjerë pranë xhamisë “Dine Hoxha”

Tirana

Një person ka qëlluar me thikë disa të tjerë pranë xhamisë “Dine Hoxha”

Më: 19 prill 2021 Në ora: 15:10
Foto ilustrim

Një person ka qëlluar me thikë disa të tjerë pranë xhamisë “Dine Hoxha”, që ndodhet në Rrugën e Kavajës.

Plagosja ka ardhur pas një konflikti të momentit mes personave që ndodheshin aty.

Autori i plagosjes është neutralizuar dhe arrestuar nga shërbimet e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat