Rikontruksioni i kabinave, njofton OSHEE: Ja dy rrugët ku do të stakohet nesër energjia elektrike

Tirana

Rikontruksioni i kabinave, njofton OSHEE: Ja dy rrugët ku do të stakohet nesër energjia elektrike

Më: 29 qershor 2021 Në ora: 17:01
Foto ilustrim

OSHEE njofton se ditën e nesërme do të ketë një stakim energjië në rrugën ”Siri Kodra” dhe ”Kosta Cekrezi”.

Kjo do të vijë për shkak të rikontruksionit të kabinave dhe stakimi do të ndodhë përgjatë intervalit të kohës 09:00- 16:00.

Stakimi do të jetë i vlefshëm vetëm për ditën e nesërme.

NJOFTIMI NGA OSHEE

Pershendetje/Njoftim pët abonentët #Tiranë
Stakim, 30 qershor
Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 30 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:
Pjesërisht: rruga “Siri Kodra”, rruga “Kosta Cekrezi”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat