10 orë pa drita, OSHEE: Në këto zona të Tiranës do të stakohet energjia elektrike nesër

Tirana

10 orë pa drita, OSHEE: Në këto zona të Tiranës do të stakohet energjia elektrike nesër

Më: 27 gusht 2021 Në ora: 18:32
Foto ilustrim

Ditën e nesërme do të stakohet energjia elektrike në disa zona të Tiranës. OSHEE njofton se për shkak të investimit për mirëmbajtjen e kabinave nga ora ora 09;00-14:00 dhe 14:00-19:00 do të mbetet pa energji elektrike pjesërisht Rruga ‘Sami Frashëri” , Bërxullë, Lagjia “Mucaj” deri tek dogana e Tiranës. Arsyeja është mirëmbajtja e kabinave.

Njoftimi zyrtar:

Në kuadër të zbatimit të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, nesër 28 gusht gjatë intervalit kohor 09;00-14:00 dhe 14:00-19:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht Rruga ‘Sami Frashëri”, Bërxullë, Lagjia “Mucaj” der te dogana e Tiranës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat