Vetëvritet një person, policia jep detaje

Tirana

Vetëvritet një person, policia jep detaje

Më: 9 nëntor 2021 Në ora: 23:30
Ilustrim

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Policia raporton se viktima është një person 80 vjeç dhe dyshohet se ka vrarë veten.

"Më datë 09.11.2021, rreth orës 21:30, në Rrugën e Barrikadave”, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi Z. Gj, 80 vjeç", raporton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat