Dy të plagosur në Tiranë pas konfliktit, ngjarja në afërsi të rrethrrotullimit të Saukut

Tirana

Dy të plagosur në Tiranë pas konfliktit, ngjarja në afërsi të rrethrrotullimit të Saukut

Më: 27 mars 2022 Në ora: 08:32
Foto ilustrim

Dy persona mbetën të plagosur në Tiranë pas një konflikti.

Ngjarja ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit, në afërsi të rrethrrotullimit të Saukut.

Si pasojë e një konflikti janë dëmtuar me mjete të forta shtetasi M. D., dhe S. S., të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat