Tiranë: Në dukje qendër masazhi, brenda "prostitucion", 27 vjeçari administronte qendrën tek "5 Maji"

Tirana

Tiranë: Në dukje qendër masazhi, brenda "prostitucion", 27 vjeçari administronte qendrën tek "5 Maji"

Më: 15 prill 2022 Në ora: 14:28
Foto ilustrim

Një 27 vjeçar është arrestuar si administrator i një qendre masazhi  të cilën e shfrytëzonte për prostitucion

“Shtetasi A. B. administronte një qendër masazhesh në rrugën "5 Maji", në të cilën kishte punësuar shtetasen E. M. Përveç aktivitetit të regjistruar ligjërisht si qendër masazhesh, në këtë ambient ushtrohej edhe aktiviteti i kundërligjshëm i prostitucionit” informon policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

- A. B., 29 vjeç, për veprat penale "Shfrytëzimi i prostitucionit" dhe "Mbajtja e lokaleve për prostitucion".

Operacioni u kodua "Double".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat