Aksident i trefishtë në Tiranë, plagoset një 2-vjeçar

Tirana

Aksident i trefishtë në Tiranë, plagoset një 2-vjeçar

Më: 21 prill 2022 Në ora: 18:48
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur pasditen e së enjtes pranë ‘Fabrikës së Miellit” në Tiranë. Policia bën me dije se janë përplasur 3 mjete me drejtues E.G , A.S dhe A.B.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar një i mitur 2-vjeçar i cili ndodhej në mjetin e drejtuar nga E.G.

I mituri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.04.2022, te mbikalimi te Fabrika e Miellit, janë përfshirë në një aksident mjetet me drejtues shtetasit E. G., A. S., dhe A. B.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar një i mitur 2-vjeçar, i cili ndodhej pasagjer në mjetin me drejtues shtetasin E. G., dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat