Tmerrohen banorët, 26-vjeçarja tenton të hidhet nga ballkoni i banesës

Tirana

Tmerrohen banorët, 26-vjeçarja tenton të hidhet nga ballkoni i banesës

Më: 21 prill 2022 Në ora: 22:20
Foto ilustrim

Policia ka parandaluar një ngjarje të rëndë në Tiranë pak minuta më parë.

Policia bën me dije se Komuna e Parisit, në rrugën “Mihal Popi”, ka tentuar të vetëhidhet nga kati i dytë i banesës ku banon, shtetasja K. E., 26 vjeçe.

Sipas bluve, e reja dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat