Aksident tragjik në Tiranë, makina merr para motorin, humb jetën 22-vjeçari

Tirana

Aksident tragjik në Tiranë, makina merr para motorin, humb jetën 22-vjeçari

Më: 17 korrik 2023 Në ora: 16:13
Foto ilustrim

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Vaqarr, ku ka humbur jetën drejtuesi i një motori.

22-vjeçari ka qenë duke udhëtuar me motor, ndërkohë që një automjet i cili është futur në parakalim e ka marrë para motorin duke e lënë të vdekur në vend 22-vjeçarin.

22-vjeçari mësohet se punonte me motor shërbim delivery për shpërndarjen e pjesëve të këmbimit në servise automjetesh.

Policia ka kryer veprimet hetimore e procedurale në vendin e ngjarjes, teksa ka shoqëruar dhe autorin eaksidentit, i cili është larguar pas përplasjes, por është ndaluar pas disa minutash.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat