Konflikt mes disa personave në Tiranë, i përfshirë dhe një efektiv i forcave ‘Shqiponja’

Tirana

Konflikt mes disa personave në Tiranë, i përfshirë dhe një efektiv i forcave ‘Shqiponja’

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 22:14
Foto ilustrim

Një konflikt mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në rrugën “Siri Kodra” në Tiranë.

Mësohet se një prej personave të përfshirë në sherr për motive të dobëta është edhe një punonjës policie i forcave “Shqiponja”.

Ky i fundit gjatë debatit ka nxjerrë armën e shërbimit dhe ka qëlluar. Nga të shtënat nuk ka pasur të lënduar.

Ndërkohë që Agjensia e Mbikëqyrjes Policore ka nisur verifikimet dhe hetimet për të zbardhur rrethanat e kësaj ngjarje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat