Plas bombola e gazit në një banesë në Tiranë, brenda ndodheshin familjarët

Tirana

Plas bombola e gazit në një banesë në Tiranë, brenda ndodheshin familjarët

Më: 28 prill 2024 Në ora: 14:44
Foto ilustrim

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Sauk të Tiranë gjatë ditës së sotme.

Pasi bombola ka shpërthyer banesa e shtetasit me iniciale A. D., ka marrë flakë.

Për pasojë janë dëmtuar shtetasit A. D., 46 vjeç, B. D., 19 vjeç, dhe L. D., 70 vjeçe, të cilët ndodhen në spital në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat