Aksion kundër trafikut të drogës në Tiranë, rreth 25 të arrestuar

Tirana

Aksion kundër trafikut të drogës në Tiranë, rreth 25 të arrestuar

Më: 2 maj 2024 Në ora: 08:12
Foto ilustrim

Policia e Tiranës ka ndërmarrë një operacion antidroge. Sipas informacioneve janë arrestuar rreth 25 persona.

Në total janë mbi 30 masa arresti për persona të dyshuar në shpërndarjen e lëndëve narkotike në kryeqytet.

Të arrestuarit dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe lokaleve të natës.

Operacioni u zhvillua nga sektori kundër narkotikëve në Policinë e Tiranës. Sekuestrohen lëndë narkotike kokainë, vlera monetare etj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat