Drejtuan mjetin në mënyrë të parregullt, arrestohen tre persona në Vlorë

Vlora

Drejtuan mjetin në mënyrë të parregullt, arrestohen tre persona në Vlorë

Më: 6 mars 2022 Në ora: 16:03
Foto ilustrim

Tre persona janë arrestuar në Vlorë, të cilët drejtuan automjetin në mënyrë të parregullt.

Në pranga ra një 64-vjeçar, P.SH., pasi teksa drejtoi mjetin në gjendje të dehur, ka humbur kontrollin dhe si pasoj ka dalë nga rruga, ku ka mbetur i dëmtuar lehtë pasagjeri 74-vjeçar.

Edhe një 24-vjeçare, banuese në fshatin Bestrovë, Vlorë, u arrestua pasi drejtonte mjetin pa patentë.

Një 52-vjeçar, banues në fshatin “Babicë e Madhe”, Vlorë, u arrestua po drejtonte automjetin në gjendje të dehur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat