Djegia e makinës së drejtoreshës së tatimeve në Vlorë, i ati: Një person i maskuar hyri në garazh, hodhi benzinë dhe i vuri flakën!

Vlora

Djegia e makinës së drejtoreshës së tatimeve në Vlorë, i ati: Një person i maskuar hyri në garazh, hodhi benzinë dhe i vuri flakën!

Më: 8 prill 2024 Në ora: 09:37
Muhamet Çota, i ati i drejtoreshës së tatimeve në Vlorë

I ati i Anjeza Shikos, drejtoreshës së tatimeve në Vlorë ka folur për Top Channel lidhur me ngjarjen e ndodhur gjatë mbrëmjes së kaluar ku mackinës së vajzës së tij iu vu flaka.

Muhamet Çota ka treguar momentin kur autori, i maskuar dhe me kapele hyri në garazh ku ishte makina, i hodhi benzinë në pjesën e parë dhe më pas i vendosi flakën.

Ngjarja mund të ketë ndodhur mbrëmë rreth orës 22:15. Në kamerat e sigurisë pashë që diskush kishte hyrë në garazh, i maskuar, me kapele dhe kapuç gri, mbaroi punë e u kthye andej nga hyri. Neve na njoftoi një komshi që kishte parë tym në garazh. Morëm kovën me ujë të fiknim zjarrin edhe njoftuam policinë dhe zjarrfikësit”– u shpreh Çota.

Ndërsa i pyetur për shkakun pse mund të ketë ndodhur kjo ngjarje, i ati i drejtoreshës shprehet se mund të ketë ndodhur për shkak të detyrës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat