Aksident i trefishtë në Vlorë/ Ishte nisur drejt spitalit, makina përplaset me dy mjete të tjera

Vlora

Aksident i trefishtë në Vlorë/ Ishte nisur drejt spitalit, makina përplaset me dy mjete të tjera

Më: 30 prill 2024 Në ora: 22:29
Pamje nga aksidenti

Një aksident i trefishtë është shënuar pak minuta më parë, në rrugën pranë spitalit të Vlorës.

Sipas burimeve të policisë, një prej automjeteve po shkonte me urgjencë drejt spitalit me shpejtësi dhe ka goditur 2 të tjerat.

Mësohet se 2 persona kanë mbërritur në spital të plagosur.

Por jashtë rrezikut për jetën sipas asaj që raporton gazetari Enrik Mehmeti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat