Vlorë, aksidentohet për vdekje 35-vjeçari

Vlora

Vlorë, aksidentohet për vdekje 35-vjeçari

Më: 9 qershor 2024 Në ora: 09:02
Foto ilustrim

Një 35-vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të mengjesit të kësaj të diele në Vlorë.

Sipas Policisë, i riu ka humbur kontrollin e motomjetit dhe për pasojë është rrëzuar duke humbur jetën.

Grupi hetimor ka nisur punën për sqarimin e rrethanave.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat