Arrestohen dy persona në Vlorë, goditën një person me grushte dhe sende të forta dhe…

Vlora

Arrestohen dy persona në Vlorë, goditën një person me grushte dhe sende të forta dhe…

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 14:33
Foto ilustrim

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë

Komisariati i Policisë Sarandë arrestoi shtetasit G. B., 52 vjeç, dhe R. B., 27 vjeç, të dy banues në Sarandë, pasi dyshohet se ditën e djeshme, për motive të dobëta, kanë goditur me grushte dhe me sende të forta, shtetasin A. V.

 Si dhe kanë dëmtuar disa pajisje elektrike dhe linjën e furnizimit me energji elektrike të biznesit të këtij shtetasi.

Materialet i kaluan prokurorive, për veprime të mëtejshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat