Rrëqethëse: Me djegën për së gjalli në luftë bashkë me kufomat! Ja si shpëtova - Bota Sot
Rrëqethëse: Me djegën për së gjalli në luftë bashkë me kufomat! Ja si shpëtova

Aktuale

Rrëqethëse: Me djegën për së gjalli në luftë bashkë me kufomat! Ja si shpëtova

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 21:52

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafir Rexhep Hoti, nënkryetari i PDK-së dhe Selami Elshani, i mbijetuari i masakrës së Krushës së Madhe dhe i djegur për së gjalli nga paramilitarët Serb.

Ai rrëfen momente të padëgjuara më parë se si forcat serbe e dogjën për së gjalli.

Shikoni tregimin rrëqethës të tij më poshtë nga minuta 41:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...