Kreshnik (Brahim) Rama

Perkujtime

E mërkurë, 29 maj 2024

Kreshnik (Brahim) Rama

Më: 22 prill 2024 Në ora: 00:01
Kreshnik Rama

Edhe pse fizikisht nuk je me ne, në zemrat dhe mendjen tonë gjithmone ki me qenë. Nuk do ta harrojmë kurrë dashurinë, drejtësinë dhe respektin tënd qe e kishe për familjen. Gjithmonë do mbetesh në zemrat tona Kreshnik!

Të kujton: Halla Ajna me Bashkëshortin Isa Gjoshi, me fëmijët Merita, Melia, Fana, Filloreta, Blerta, Besforti, Bledari

---------------

Ah.. se prap dua tja nis disi te shkraujt per ty Daj

Sa deshir kisha qe te kem afer edhe ti qaj do halle me ty.

Ti që ike nga kjo botë në lule të rinisë, pa lamtumirën e fundit kur vdekja e papritur të mori të la çdo gjë gjysmë dhe ne mbetëm të jetojmë në trishtim me plagë në zemër që nuk mbulohet dot.

Daj, vetem dashuri për ty..

Për ty Nipi: Bledar Gjoshi me Bashkëshorten Sarandën, Djali Klevis, Vajzat Jora dhe Sina

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat