Tom Gashi publikon emrat e deputetëve "përgjegjës" për dorëheqjen e Haradinajt

Aktuale

Tom Gashi publikon emrat e deputetëve "përgjegjës" për dorëheqjen e Haradinajt

Nga: V.R Më: 19 korrik 2019 Në ora: 18:53
Tomë Gashi

Avokati Tomë Gashi, duke iu referuar deputëteve të cilët votuan Gjykatën Speciale, ka thënë se ndihet keq për këtë që ka ndodh por se di sa ndihen deputetët që e votuan atë, shkruan “Bota sot”.

Postimi plotë i Gashit:

Krymenistri i Kosoves z. Ramush Haradinaj mori ftese nga Gjykata Speciale ne Hagë.
Ai dha dorheqje nga ky post, qe te mos intervistohet si Kryeminister dhe i dyshuar , por si Qytetarë i Republikes se Kosoves.
Unë po ndihem shume keq per ket, PO JU...?!

Shaip Muja,PDK
Azem Syla,PDK
Elmi Recica,PDK
Latif Gashi,PDK
Bekim Haxhiu,PDK
Zenun Pajaziti,PDK
Behar Selimi,PDK
Adem Grabovci,PDK
Fatmir Xhelili,PDK
Halit Krasniqi,PDK
Rame Vataj,PDK
Ramiz Ladrovci,PDK
Flora Brovina,PDK
Sala Berisha-Shala,PDK
Blerta Deliu-Kodra,PDK
Justina Pula,PDK
Salihe Mustafa,PDK
Xhevahire Izmaku,PDK
27,PDK Safete Hadergjonaj,PDK
Arsim Bajrami,PDK
Berat Buzhala,PDK
Kurtan Kajtazi,PDK
Valbona Dibra,PDK
Sabri Hamiti,LDK
Ismet Beqiri,LDK
Arben Gashi,LDK
Kimete Bytyqi,LDK
Hatim Baxhaku,LDK
Naser Osmani,LDK
Anton Quni,LDK
Hashim Deshishku,LDK
Eqrem Kryeziu,LDK
Bahri Thaqi,LDK
Ali Sadriu,LDK
Skender Hyseni
Vjosa Osmani,LDK
Armend Zemaj,LDK
Xhavit Uka,LDK
Haki Demolli,LDK
Salih Morina,LDK
Nazane Breca,LDK
Sadri Ferati,LDK
Rita Hajzeraj-Beqaj,LDK
Teuta Sahatqija,LDK
Lirije Kajtazi,LDK
Lutfi Zharku,LDK
Hykmete Bajrami,LDK
Xhafer Tahiri,LDK
Aferdita Berisha-Shaqiri,LDK
Vjollca Krasniqi,LDK
Alma Lama,LDK
Muhamet Mustafa,LDK
Donika Kadaj-Bujupi,AAK
Blerim Shala,AAK
Ramiz Kelmendi,AAK
Bali Muharremaj,AAK
Ardian Gjini,AAK
Burim Ramadani,AAK
Kymete Bajraktari,AAK
Teuta Haxhiu,AAK
Myzejene Selmani,AKR
Sevdije Lama,AKR
Gezim Kelmendi,AKR
Suzan Novoberdaliu,AKR
Jeton Svirca,AKR

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat