Agim Bahtiri ia krisë këngës në Shalë të Bajgorës - Bota Sot
Agim Bahtiri ia krisë këngës në Shalë të Bajgorës

Aktuale

Agim Bahtiri ia krisë këngës në Shalë të Bajgorës

Më: 1 shtator 2019 Në ora: 14:25
Agim Bahtiri

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, këtë të diele ka vendosur që ta kalojë në Vllahi të Shalës së Bajgorës.

Edhe pse ky tubim ishte organizuar për të bashkëbiseduar me qytetarët për Trepçën dhe Mitrovicën, aty nuk ka munguar as kënga.

Mediat kanë ka siguruar një video ku Agim Bahtiri shihet dhe dëgjohet duke kënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...