Beqiri: Rugova ishte dhuratë e madhe nga Zoti për ta drejtuar shtetin e Kosovës - Bota Sot
Beqiri: Rugova ishte dhuratë e madhe nga Zoti për ta drejtuar shtetin e Kosovës

Aktuale

Beqiri: Rugova ishte dhuratë e madhe nga Zoti për ta drejtuar shtetin e Kosovës

Nga: M.H Më: 21 janar 2020 Në ora: 10:22
Ibrahim Rugova dhe Ismet Beqiri

Sekretari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri, ka përkujtuar sot presidentin historik të Kosovës, Ibrahim Rugova.

Në 14- vjetorin e ndarjes nga jeta të Rugovës, Beqiri tha se ishte dhuratë nga Zoti që na e dha, për ta bërë dhe drejtuar për shumë vjet shtetin e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat