Vjen në Istog shtatorja e presidentit historik dr. Ibrahim Rugova

Aktuale

Vjen në Istog shtatorja e presidentit historik dr. Ibrahim Rugova

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 15:43
Shtatorja e presidentit historik dr. Ibrahim Rugova

Sot në komunën e Istogut, në qendër të Istogut është sjellur shtatorja e presidentit historik dr. Ibrahim Rugova.

Kjo shtatore ende po vazhdon të punohet dhe pas disa ditësh pritet të përfundohet.

Përurimi i saj pritet të bëhet pas përfundimeve, mirëpo që ende nuk ka ditë dhe datë të caktuar se kur do të bëhet kjo.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat