Të buzëqeshur, Rama pret Osmanin në Tiranë

Aktuale

Të buzëqeshur, Rama pret Osmanin në Tiranë

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 09:44
Foto nga takimi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nisur pritjen e mysafirëve në kuadër të Samitit Bashkimi Evropian – Ballkani Perëndimor që po mbahet në Tiranë.

Rama ka pritur edhe presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Në fotografitë e bëra publike të dy shfaqen të buzëqeshur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat