Jakup Krasniqi tregon vendin se ku i kishte fshehur librat dhe materialet e organizatës - Bota Sot
Jakup Krasniqi tregon vendin se ku i kishte fshehur librat dhe materialet e organizatës

Aktuale

E diel, 21 tetor 2018

Jakup Krasniqi tregon vendin se ku i kishte fshehur librat dhe materialet e organizatës

Nga: D.RR Më: 13 tetor 2018 Në ora: 21:02
Jakup Krasniqi

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka vizituar këtë fundjavë fshatin e lindjes.

Ai në Facebook ka postuar edhe një foto nga një vend i fshatit të tij, ku thotë se në vendin në foto, ka fshehur librat dhe materiale të organizatës në vitin 1980.

Krasniqi thotë se tani aty drunjët kishin ngjyrat e vjeshtës.

 “Këtu diku në vitin 1980 i kam pas fshehur do libra dhe materiale të Organizatës! Sot aty drunjët i kishin ngjyrat e vjeshtës’, shkruan ai në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test