Seancë për politikën e jashtme - Bota Sot
Seancë për politikën e jashtme

Aktuale

Seancë për politikën e jashtme

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 09:56
Kuvendi i Kosoves

Ka nisur seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të mbahet debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve për mbajtjen e seancës lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës.

“Debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve për mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”, është pika e vetme e rendit të ditës e Kuvendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...