Mayweather, fiton 9 mln dollarë për 139 sekonda - Bota Sot
Mayweather, fiton 9 mln dollarë për 139 sekonda

Boksi

Mayweather, fiton 9 mln dollarë për 139 sekonda

Më: 2 janar 2019 Në ora: 13:06
Floid Mayweather dhe Tenshin Nasukawa

Boksieri 41-vjecar Floid Mayweather ka arritur të mund kampionin japonez të kickbox brenda 138 sekondave duke fituar 9 milionë dollarë.

Një shifër rekord e fituar brenda një afati kohor të pabesueshëm dhe kjo ka bërë që të fillojnë polemikat.

Megjithatë nuk ka ndërmend të merret me to aspak boskieri amerikan, i cili si kundërpërgjigje, ka publikuar një pjesë të shumës së fituar në sediljet e makinës së tij Rolls Royce Phantom, dhe të gjitha këtë paratë ishin në jen japonez, si për të konfirmuar që ishin paratë e asaj ndeshjeje.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...