Oriola Marashi pozon në bikini: Gjithmonë kam ëndërruar për këtë moment - Bota Sot
Oriola Marashi pozon në bikini: Gjithmonë kam ëndërruar për këtë moment

Bota e Yjeve

Oriola Marashi pozon në bikini: Gjithmonë kam ëndërruar për këtë moment

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 20:26
Oriola Marashi

Oriola Marashi së fundi është bërë pjesë e sfilatës për markën e njohur ndërkombëtare të veshjeve ‘Guess’.

Modelja e njohur shqiptare ka sjellur imazhe të reja nga kjo sfilatë në të cilat tregoj hiret e saj vetëm në bikini.

E lumtur për këtë, shtatgjata seksi ka shkruar se gjithmonë ka ëndërruar për këtë moment.

“Gjithmonë kamë ëndërruar dhe punuar shumë për këtë moment dhe ta kem mundësinë që ta përjetojë këtë me një ekip të mrekullueshëm ka qenë një bekim për jetën time! E lumtur që jam modele e Guess, faleminderit të gjithëve” ka shkruar Oriola përkrahë imazheve.

Kujtojmë që Oriola kohë më parë kishte paralajmëruar edhe fillimin e një karriere muzikore, por ajo ende nuk ka sjellur asgjë konkrete.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...