Lauren Goodger, e mbuluar me diamante tregoj linjat e 'nxehta' - Bota Sot
Lauren Goodger, e mbuluar me diamante tregoj linjat e 'nxehta'

Bota e Yjeve

Lauren Goodger, e mbuluar me diamante tregoj linjat e 'nxehta'

Nga: Bota sot Më: 19 qershor 2019 Në ora: 22:34
Lauren Goodger

Ajo së fundi ka përmbyllur thashethemet se fundshpinda e saj është rritur me ndërhyrje kirurgjike.

Dhe Lauren Goodger dëshmoj se asaj i pëlqen të lëkundë linjat e saj, derisa ndau një klip shumë 'të nxehtë' në InstaStory të mërkurën.

Ish ylli i TOWIE u shfaq me rroba të zeza banjo, me rripa të zi me mbuluar me diamante.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...