Sofia Richie ndryshon flokët, por vëmendje merr fustani i saj - Bota Sot
Sofia Richie ndryshon flokët, por vëmendje merr fustani i saj

Bota e Yjeve

Sofia Richie ndryshon flokët, por vëmendje merr fustani i saj

Nga: Bota sot Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 09:35
Sofia Richie

Kohët e fundit ajo bëri një debutim në serinë televizive Keeping Up With The Kardashians.

Dhe Sofia Richie zgjodhi të hënën një model të ri flokësh nga salloni A-list Nine Zero One, në West Hollywood.

21 vjeqarja dukej shumë në formë me ngjyrën e re të flokëve të saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat