Aktorja turke ‘i tërboi’ të gjithë në daljen e saj pa reçipeta

Bota e Yjeve

Aktorja turke ‘i tërboi’ të gjithë në daljen e saj pa reçipeta

Më: 14 shtator 2020 Në ora: 15:56
Merve Bolugur

Me sa duket për aktoren Merve Bolugur koha i shëron plagët.

Ajo është përfolur shumë së fundmi pasi i dha fund marrëdhënies me Burak Day?.

Siç shihet, ajo është në humor të mirë dhe ka zgjedhur të dalë për shopping  në një nga qendrat tregtare të qytetit.

Mirëpo ajo çfarë arriti të tërheqë vëmendjen e të gjithëve është fakti që aktorja ka zgjedhur të  dalë nga shtëpia pa reçipeta duke bërë kështu që të duket forma e gjoksit të saj.

Të shumtë ishin ato që e komentuan këtë veshje, madje disa ndjekës e kritikuan aktoren për këtë dalje.

Ajo u njoh për publikun shqiptar në serialin “Kyzei Gynei” dhe më pas në disa role të tjera të serialeve turke.

Përsa i përket jetës “ jashtë roleve” mund të themi që aktorja njihet për  “guximin e saj” në veshje.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat