Viky Varga zbulon ligjin e pashkruar në Hungari - Bota Sot
Viky Varga zbulon ligjin e pashkruar në Hungari

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Viky Varga zbulon ligjin e pashkruar në Hungari

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 12:28
Viky Varga

Ajo është bërë e njohur së fundi për shkak të frekuentimit me një nga futbollistët më të “vegjël” të historisë së futbollit italian, por që ka mbetur në kujtesën e tifozëve për atë penallti komike të humbur në sfidën mes Italisë dhe Gjermanisë.

Viktoria Varga, apo shkurt Viky është një modele hungareze me linja të përkryera dhe tepër joshëse, e nuk lë rast pa e treguar këtë nëpër rrjetet sociale, ku shfaq jo vetëm çaste nga jeta e përditshme, por edhe nga udhëtimet luksoze të mundësuara nga partneri i saj futbollist, i cili ndonëse nuk ka pasur një karrierë të pasur futbollistike, arriti të siguronte një kontratë “faraonike” në Kinë.

Së fundi, ajo ka zbuluar diçka që nuk e dinim: një ligj të pashkruar në vendlindjen e saj, Hungari.

“Është praktikisht ligj për një hungareze, që të shkojë në SPA çdo 7 ditë”, shkruan bukuroshja, shoqëruar me tri foto nga momenti që hyn në banjot mjekësore për terapi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test