E mahnitshme, 52 vjeçarja merr gjithë vëmendjen - Bota Sot
E mahnitshme, 52 vjeçarja merr gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

E mahnitshme, 52 vjeçarja merr gjithë vëmendjen

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2018 Në ora: 13:51
Elizabeth Hurley

Ajo zakonisht merr vëmendje kudo që paraqitet.

Dhe Elizabeth Hurley u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, kur u paraqit në partyn Hot Pink  në New York, të enjten mbrëma, përcjell Bota sot.

Aktorja dukej e mahnitshme në një fustan të gjatë pink, duke treguar fizikun për mrekulli e duke dëshmuar se për të vitet janë vetëm numra./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test