Belen tregon format e parezistueshme në Ibiza, në pritje të… Iannone - Bota Sot
Belen tregon format e parezistueshme në Ibiza, në pritje të… Iannone

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Belen tregon format e parezistueshme në Ibiza, në pritje të… Iannone

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 19:10
Belen Rodriguez

Forma të mrekullueshme me bikini për Belen Rodriguez.

Vera për showgirl-in argjentinas nis nga Ibiza ku bukuroshja është në pritje të pilotit të saj të zemrës.

Andrea Iannone pas garës së MotoGp fluturon drejt Belen dhe teksa pret të përqafojë të dashurin shkruan në rrjetet sociale se është nervoze.

Ajo poston foto nga deti dhe i fejuari i saj ndjehet i paduruar.

Në vilën e pushimeve të Rodriguez është edhe Santiago që i kalon pushimet sa tek mamin dhe babi.

Stefano De Martino është në ishull, por për dy ish-at ka programe të ndryshme. Gjithmonë në Ibiza ka kaluar edhe fund-javën

“Belen Rodriguez po vijmë” shkruan Iannone pas garës, por shumë e madhe është edhe pritja e bukuroshes së tij.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test