Sekuestrohen dy mina me telekomandë në Durrës

Durrësi

Sekuestrohen dy mina me telekomandë në Durrës

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 18:55
Foto ilustrim

Sekuestrohen dy mina me telekomandë në Durrës, një person në pranga.

Dy mina me telekomandë janë sekuestruar mbrëmjen e së martës në qytetin e Durrësit. Ndërkohë, policia ka vënë në pranga qytetarin që i posedonte.

Minat u gjetën në automjetin e personit që është vënë në pranga.

Mësohet se aksioni është në vijim e sipër ndërsa policia po punon për kapjen e personave të tjerë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat