27-vjeçari do ngrihej të hante syfyrin, vëllai i vogël bezdiset nga alarmi dhe e godet me thikë

Durrësi

27-vjeçari do ngrihej të hante syfyrin, vëllai i vogël bezdiset nga alarmi dhe e godet me thikë

Më: 28 prill 2022 Në ora: 19:37
Ilustrim

Egzon Oruçi vetëm 20-vjeç ka plagosur me thikë vëllain e tij 27-vjeçar Bernard Oruçi për shkak të alarmit të telefonit.

Mësohet se 27-vjeçari agjëronte dhe ditën e djeshme kishte vendosur alarmin për t’u zgjuar për syfyr, por zhurma e alarmit ka bezdisur vëllain e vogël i cili ka marrë thikën dhe ka qëlluar duke e lënë të plagosur rëndë vëllain e madh.

Ky i fundit është transportuar me urgjencë në spitali ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Dy vëllezërit jetonin në një shtëpi me qira në lagjen nr. 13, Durrës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat