Ky është politikani që u plagos në lokalin e Noizyt në Durrës

Durrësi

Ky është politikani që u plagos në lokalin e Noizyt në Durrës

Më: 16 maj 2022 Në ora: 15:44
Ardit Kërtusha

Ardit Kërtusha, ish-kandidat për kreun e PS në Durrës ka mbetur i plagosur me armë zjarri.

ABC mëson se ngjarja e rëndë ka ndodhur në lokalin e reperti të njohur Noizy që ka në bregdetin e Durrësit.

Mësohet se ai u plagos në këmbë pas një konflikti çasti.

E qetë duket nga jashtë situatë në lokalin e reperit Noizy disa minuta pasi aty u plagos me armë zjarri ish-kandidati për kreun e PS në Durrës Ardit Kërtusha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat