10-vjeçari nga Polonia bie nga kati i tretë i hotelit në Durrës, në gjendje të rëndë për jetën

Durrësi

10-vjeçari nga Polonia bie nga kati i tretë i hotelit në Durrës, në gjendje të rëndë për jetën

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 23:59
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës pranë “Shkëmbit të Kavajës. Një fëmijë 10-vjeç nga Polonia ka rënë nga kati i tretë i një hoteli.

I mitur është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. 10-vjeçari dyshohet se ka rënë aksidentalisht ndërsa ndodhej në ballkonin e hotelit.

Njoftimi i policisë:

Rreth  orës 22:50, te Shkëmbi i Kavajës, Durrës, dyshohet se aksidentalisht  ka rënë nga ballkoni i katit të tretë  të një hoteli, një  10 vjeçar, polak, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat