Përplasen 7 makina në autostradën Durrës-Tiranë, dy aksidente brenda një harku të shkurtër kohor

Durrësi

Përplasen 7 makina në autostradën Durrës-Tiranë, dy aksidente brenda një harku të shkurtër kohor

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 12:41
Foto nga vendi i ngjarjes

Dy aksidente kanë ndodhur pak më parë në autostradën Durrës-Tiranë, brenda një harku kohor të shkurtër.

Sipas burimeve për abcnews.al në aksidentin e parë janë përfshirë katër makina, ndërsa në të dytin 3 makina.

Nuk raportohet për viktima.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat